O CFD ARCHIWUM PROGRAM DOM W TRZEBINI Do medytacji   

  Wsłuchaj się w Życie! 30 sierpnia - 1 września 2019


Wsłuchaj się w Życie!
SZKOŁA KIEROWNICTWA DUCHOWEGO
30 sierpnia - 1 września 2019

 

Cóż, takie jest życie! - kwitujemy krótko trudne sprawy, których wyjaśnić nie jesteśmy w stanie. A co jeśli życie wcale nie jest takie, jakie jest? Może rację mają ci, którzy twierdzą, że życie jest takie, jak się je interpretuje, a prościej, jest takie, jak się je opowiada. Dlatego warto się wsłuchać w to „nasze życie”, bo być może nie jest jedyną i nie tą najlepszą wersją, którą warto opowiadać. Prawdziwe życie przecież jest gdzie indziej - mawia filozof. „Teraz zaś już nie ja żyję, lecz żyje we mnie Chrystus” (Ga 2, 20) - tajemniczo dodaje św. Paweł. W trakcie sesji wsłuchamy się w samych siebie, w naszą osobistą historię, by odkryć w niej Życie. Kto wie, może zaczniemy inaczej opowiadać o życiu?

 PROWADZI: Stanisław Morgalla SJ
- psycholog, kierownik duchowy, wykładowca w Instytucie Psychologii
Papieskiego Uniwersytetu Gregoriańskiego w Rzymie.

 

Sesje Szkoły Kierownictwa Duchowego przeżywane są w klimacie pustyni, ciszy i medytacji. Uczestnicy wprowadzani są w modlitwę egzystencjalną i rozeznawanie duchowe. Mają możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i indywidualnej rozmowy z kierownikiem duchowym.

 

=== === ===

 


zdjęcie: w czasie sesji „Będziesz miłował! …” (3-5 XI 2017)

Do tej pory o. Stanisław Morgalla SJ prowadził w Centrum Formacji Duchowej w Krakowie dwie sesje formacyjne w ramach Szkoły Kierownictwa Duchowego: „Na drogach przebaczenia. Pomoc ludzka i duchowa w procesie przebaczenia” (24-26 V 2013) i „Będziesz miłował! Miłość w czasach epidemii narcyzmu” (3-5 XI 2017).

KONTAKT ZGŁOSZENIEPOLITYKA PRYWATNOSCI
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl