O CFD AKTUALNOSCI PROGRAM KONTAKT DOM W TRZEBINI Do medytacji   

  Spotkanie z ks. Piotrem Kwietniem CM ...


„Aula konferencyjna o. Jordana. Spotkanie z…” [10].
Spotkanie z ks. Piotrem Kwietniem CM
- środa, 3 czerwca 2020, godz. 18.00 -

 

„Aula konferencyjna o. Jordana. Spotkanie z…” – to kolejna propozycja w ramach Domu Słowa ONLINE. Uczestnicy spotkań w Centrum Formacji Duchowej, - choć nie tylko oni, bo ta i inne propozycje online mają charakter otwarty -, będą mogli posłuchać gości - przyjaciół, którzy prowadzili sesje w CFD: mistrzów duchowych, żarliwych głosicieli Słowa, biblistów, teologów, pedagogów, psychologów.

W środę, 3 czerwca 2020 roku, w ramach „Auli konferencyjnej o. Jordana” udostępniamy słowo, którym podzielił się ks. Piotr Kwiecień CM, kierownik duchowy i rekolekcjonista ze zgromadzenia misjonarzy św. Wincentego a Paulo, aktualnie jeden z duszpasterzy w parafii pw. Św. Krzyża w Warszawie.

Trzy perły i… trzy światła

(…) Czym chciałbym się podzielić? Z całego bogactwa tego czasu chcę wybrać takie „trzy perły”, które dla mnie osobiście są ważne. Po pierwsze, podobnie jak wielu z nas, szczególnie na początku także ja śledziłem informacje o ofiarach wirusa, o przebywających w kwarantannie itd. I często przychodziła mi myśl o tym, że to wszystko, co słyszę, czasem rodząc mój niepokój i różne znaki zapytania, uświadamia mi, że życie jest darem. Jest ogromnym, najwspanialszym darem podarowanym przez Stwórcę. On, mój Bóg, Stwórca i Ojciec, nie tylko mi życie dał, zaofiarował, ale moje życie nieustannie mi ofiaruje, nieustannie mnie stwarza. Tak naprawdę to On jeden o to moje życie prawdziwie się troszczy i to życie w mojej codzienności pielęgnuje. On to życie nieustannie chroni. (…)

ks. Piotr Kwiecień CM

 

=== === === === ===

 

Ks. Piotr Kwiecień CM towarzyszy w naszym domu jako kierownik duchowy w czasie rekolekcji. Prowadzi również rekolekcje i sesje w dynamice lectio divina.

 

 

„Aula konferencyjna o. Jordana. 
Spotkanie z…”
[link do materiałów]

ZGŁOSZENIEPOLITYKA PRYWATNOSCI
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl