O CFD AKTUALNOSCI PROGRAM KONTAKT DOM W TRZEBINI Do medytacji   

  Kto wierzy w Boga, wraca, aby podziękować i… – Ne ...


Rekolekcje Lectio Divina
9-17 października 2019

 

Ten, kto wierzy w Boga, wraca, aby podziękować i…
homilia, 13 października 2019 – Nelson Barbieri SDS

27. Niedziela Zwykła (rok C)
[2 Krl 5, 14-17; Ps 97, 1. 2-3ab. 3cd-4; 2 Tm 2, 8-13; Łk 17, 11-19]

Homilia została wygłoszona w języku hiszpańskim: udostępniamy nagranie i tekst hiszpański, przekład angielski i włoski; przekład polski - w miarę możliwości.

 

TEXTO EN ESPAÑOL [PDF]

 

ENGLISH TEXT [PDF] – [translation]

 

TESTO ITALIANO [PDF] – [traduzione]

 

--------------------------------------------------------------------- 

W rekolekcjach - 9-17 października 2019 - wzięli udział uczestnicy Międzynarodowej Szkoły Wychowawców Salwatoriańskich, którym została zaproponowana lectio divina ze św. Piotrem w oparciu o Ewangelie; korzystali oni z wprowadzeń do modlitwy w językach angielskim i hiszpańskim. Z rekolekcji w języku angielskim skorzystało również kilka osób: z Niemiec, Wielkiej Brytanii, USA i Australii.

W tym samym czasie grupa sióstr zakonnych z różnych krajów (pochodzące z lub posługujące w takich krajach, jak: Białoruś, Chiny, Gruzja, Polska, Timor Wschodni, Ukraina) odprawiała pierwszy etap rekolekcji lectio divina - na bazie Ewangelii według św. Marka, korzystając z wprowadzeń do modlitwy w języku włoskim.

Rekolekcje prowadzili duszpasterze Centrum Formacji Duchowej w Krakowie i formatorzy zaangażowani w International School of Salvatorian Formators.

Prosimy o modlitwę w intencji kapłanów i osób zakonnych podejmujących formację w Szkole Wychowawców Seminariów Duchownych Diecezjalnych i Zakonnych w Krakowie oraz w Międzynarodowej Szkole Formatorów Salwatoriańskich; oraz osób zaangażowanych w ich prowadzenie.

---------------------------------------------------------------------

 


Inauguracja Fr. Francis Jordan School for Formators- Rzym, 24 III 2019

ZGŁOSZENIEPOLITYKA PRYWATNOSCI
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl