O CFD AKTUALNOSCI PROGRAM KONTAKT DOM W TRZEBINI Do medytacji   

  „Nowa Jakość Życia”. Wydanie drugie poszerzone


„Nowa Jakość Życia”
[ WYDANIE DRUGIE POSZERZONE ]

 

Od trzech lat (A - 2016/2017; B - 2017/2018; C - 2018/2019) ukazuje się seria filmowych wprowadzeń do modlitwy słowem Bożym z niedzielnej Ewangelii: „Nowa Jakość Życia”. Wkrótce, w połowie listopada 2019 r., ukaże jej drugie wydanie, poprawione...

„Nowa Jakość Życia. Lectio divina. 189 filmów na niedziele, uroczystości i święta w roku A-B-C” (tzw. „pakiet nr 1”) obejmuje wprowadzenia filmowe na trzyletni cykl liturgiczny A-B-C: na niedziele oraz uroczystości i święta. Dołączono do nich kalendarz liturgiczny na 11 lat i książeczki „Ewangelia przy sercu” z tekstami Ewangelii z niedziel i uroczystości A-B-C.


zob. www.nowajakosczycia.pl - o-projekcie

 

„Nowa Jakość Życia. Lectio divina. 63 filmy na niedziele, uroczystości i święta w roku A. Wydanie drugie poszerzone” (tzw. „Pakiet nr 2”) obejmuje wprowadzenia filmowe na rok A: na niedziele oraz uroczystości i święta. Dołączono do nich kalendarz liturgiczny na 11 lat oraz książeczki „Ewangelia przy sercu” z tekstami Ewangelii na rok A.


zob. www.nowajakosczycia.pl - o-projekcie

 

Osoby, które są w posiadaniu wprowadzeń do rozważania Ewangelii przygotowanych na rok liturgiczny A: 2016-2017 („Nowa Jakość Życia. Lectio divina. 54 filmy na niedziele w roku A” mogą skorzystać z uzupełnienia: „Nowa Jakość Życia. Lectio divina. 17 filmów. Uzupełnienie na niedziele, uroczystości i święta w roku A-B-C” (tzw. „pakiet 3”).


zob. www.nowajakosczycia.pl - o-projekcie

 

A tak prezentowały się okładki NJŻ w ubiegłych latach:

ZGŁOSZENIEPOLITYKA PRYWATNOSCI
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl