Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Język polskiJęzyk polski
pin ul. św Jacka 16, 30-364 Kraków
clock

Sekretariat czynny:
9:00 -12:00 | 14:00 -17:30 | 18:00 -19:00

pinclockphonemailmail

ul. św Jacka 16, 30-364 Kraków

Sekretariat: 9:00 -12:00 | 14:30 -17:30 | 18:00 -19:00

Strona główna

 

up-arrow

Ćwiczenia ignacjańskie - tygodnie I-IV

Z pomocą kierownika duchowego uczy się słuchania Słowa, rozeznawania i przyjmowania woli Bożej. Dzięki ćwiczeniom uczestnik może lepiej przygotować si(...)

X sesja - X edycji Szkoły Wychowawców WSD

Szkoła im. św. Jana Pawła II prowadzona jest przez CFD pod patronatem Komisji Episkopatu Polski ds. Duchowieństwa. Program zajęć oparty jest na główny(...)

Jak żyć słowem Bożym na co dzień?

Sesja przeznaczona jest dla osób, które pragną pogłębić praktykę osobistej modlitwy słowem Bożym. Uczestnicy będą wprowadzeni w metodę modlitwy Słowem(...)

Ćwiczenia ignacjańskie - tygodnie I-IV

Ćwiczenia Ignacjańskie są drogą do lepszego poznania siebie, a nade wszystko do odkrycia miłości Bożej. W odstępie corocznym można wziąć udział w ośmi(...)

"Wybrał nas przed założeniem świata" - konsekrowani od dnia chrztu

Kolejne spotkanie z serii Dzień Pustyni dla Krakowa poprowadzi ks. Krzysztof Wons SDS - dyrektor CFD, rekolekcjonista, kierownik duchowy, wykładowca t(...)

Krzyż jest twoim życiem… zbawieniem… tarczą. Przygotowanie do Wielkiego Postu

Jezus przed męką modlił się w Wieczerniku żarliwie do Ojca: „(…) aby poznali Ciebie i Twojego Syna, Zbawiciela” (por. J 17, 3). To poznanie dokonuje s(...)

Na pustyni dzisiejszego świata z bratem Karolem de Foucauld

Żarliwa religijność dziecięca. Odejście od Boga w świecie chaosu prądów myślowych i pokus. Bolesna pustka łatwego używania życia. Spotkanie z ludźmi p(...)

Tajemnica nieprawości i miłosierdzie

Tajemnica nieprawości! Taki właśnie jest nasz świat, coraz bardziej tajemniczy. Po wiekach istnienia życia i ludzkiej obecności na planecie Ziemia chc(...)

Zintegrowanie różnych wymiarów życia w formacji kapłańskiej i zakonnej

Przyglądając się wizji etapu pastoralnego według nowych zasad formacji kapłańskiej w Polsce, chcemy uchwycić taką formułę życia kapłańskiego i zakonne(...)

"Był kuszony przez diabła" - rozeznawanie duchów w stanie pokusy

Kolejne spotkanie z serii Dzień Pustyni dla Krakowa poprowadzi ks. Joachim Stencel SDS - duszpasterz CFD, rekolekcjonista, kierownik duchowy.(...)

XI sesja - X edycji Szkoły Wychowawców WSD

Szkoła im. św. Jana Pawła II prowadzona jest przez CFD pod patronatem Komisji Episkopatu Polski ds. Duchowieństwa. Program zajęć oparty jest na główny(...)

Rekolekcje Lectio divina: etapy: I-IV i Pogłębienie: Lectio divina do czytań Wigilii Paschalnej.

Wierne i cierpliwe kroczenie drogą lectio divina pomaga przemodlić i zgłębić słowo Boże, aż do całkowitego poddania się jego działaniu, aż do zjednocz(...)